Enxeñaría de Computadores

Arquitectura e tecnoloxía de computadoras

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Martínez, Millán PC-PD B60
Amor López, Margarita TIT-UN TC Doutor
Andión Fernández, José Manuel INT-SU TC
Andrade Canosa, Diego TIT-UN TC Doutor
Arenaz Silva, Manuel Carlos TIT-UN TC Doutor
Darriba López, Diego AXU-DR TC Doutor
Doallo Biempica, Ramón CAT-UN TC Doutor
Enes Álvarez, Jonatan PC-PD B60
Fraguela Rodríguez, Basilio Bernardo CAT-UN TC Doutor
González Domínguez, Jorge AXU-DR TC Doutor
González Gómez, Patricia TIT-UN TC Doutor
Horro Varela, Marcos PC-PD B60
López López, Eric PC-PD B60
López Taboada, Guillermo TIT-UN TC Doutor
Martín Santamaría, María José CAT-UN TC Doutor
Padrón González, Emilio José PC-DR TC Doutor
Pardo Martínez, Xoán Carlos PC-DR TC Doutor
Pérez Diéguez, Adrián INT-SU P6 Doutor
Ponte Fernández, Christian PC-PD B60
Porta Trinidad, Juan INT-SU P6 Doutor
Rey Expósito, Roberto AXU-DR TC Doutor
Rodríguez Álvarez, Gabriel TIT-UN TC Doutor
Rodríguez Osorio, Roberto TIT-UN TC Doutor
Sanjurjo Amado, José Rodrigo TIT-UN TC Doutor
Touriño Domínguez, Juan CAT-UN TC Doutor
Vázquez Regueiro, Carlos TIT-UN TC Doutor
Vidal Paz, José TIT-EU TC

Electrónica

Nome Categoría Dedicación
Novo Vidal, María Elena PRO-MC TC

Tecnoloxía electrónica

Nome Categoría Dedicación
Barreiro Álvarez, Manuel ASOC-3 P6
Brégains Rodríguez, Julio Claudio PC-DR TC Doutor
Castro Castro, Paula María PC-DR TC Doutor
Fernández Caramés, Tiago Manuel AXU-DR TC Doutor
Fresnedo Arias, Óscar AXU-DR TC Doutor
García Naya, José Antonio PC-DR TC Doutor
González López, Miguel TIT-UN TC Doutor
Iglesia Iglesias, Daniel Ismael PC-DR TC Doutor
Lamas Seco, José Juan TIT-UN TC Doutor
Vázquez Araújo, Francisco Javier PC-DR TC Doutor

Teoría do sinal e comunicacións

Nome Categoría Dedicación
Castedo Ribas, Luís CAT-UN TC Doutor
Dapena Janeiro, Adriana CAT-UN TC Doutor
Escudero Cascón, Carlos José TIT-UN TC Doutor

Equipo de goberno

Director/a

  • Martín Santamaría, María José

Secretario/a

  • Castro Castro, Paula María