Escola Universitaria de Deseño Industrial

Campus de Esteiro
15403 Ferrol, Ferrol (03672)
España (ES)

Ciencia da computación e intelixencia artificial

Nome Categoría Dedicación
Cedrón Santaeufemia, Francisco Abel PC-PD B60
Fernández Lozano, Carlos AXU-DR TC Doutor
Pedreira Souto, Maria de las Nieves TIT-UN TC Doutor
Romero Cardalda, Juan Jesús PC-DR TC Doutor

Ciencias dos materiais e enxeñaría metalúrxica

Nome Categoría Dedicación
Gómez Filgueiras, Fernan TIT-EU TC

Comercialización e investigación de mercados

Nome Categoría Dedicación
Blázquez Lozano, Félix Sergio PC-DR TC Doutor
Membiela Pollán, Matías Enrique INT-SU TC Doutor
Salido Andrés, Noelia INT-SU TC

Composición arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Abelleira Doldán, Miguel Alberto PC-DR TC Doutor
Blanco Lorenzo, Enrique Manuel TIT-UN TC Doutor
Caridad Graña, Juan Antonio INT-SU P6 Doutor
García Requejo, Zaida INT-SU P6
López Salas, Estefanía INT-SU P6 Doutor

Comunicación audiovisual e publicidade

Nome Categoría Dedicación
De León Sanjuán, María Victoria ASOC-3 P6
García Torre, Manuel INT-SU TC Doutor
Puentes Rivera, Iván INT-SU TC Doutor

Enxeñaría e infraestructura dos transportes

Nome Categoría Dedicación
Rodríguez Bugarín, Miguel Domingo CAT-UN TC Doutor

Enxeñaría mecánica

Nome Categoría Dedicación
Dopico Dopico, Daniel TIT-UN TC Doutor
González Castro, Manuel Jesús TIT-UN TC Doutor
González Varela, Francisco Javier PR-RC B80 Doutor
López López, Manuel PC-DR TC Doutor
Michaud, Florian Guy Bernard PC-PD B60
Moreno Madariaga, Alicia PC-DR TC Doutor
Pérez Rodríguez, José Antonio PC-DR TC Doutor

Expresión gráfica arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Fraga López, Francisco Javier COL TC

Expresión gráfica na enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Fernández Ibáñez, María Isabel TIT-UN TC Doutor
Iglesias Miño, Francisco Antonio TIT-EU TC
López Leira, José Manuel ASOC-3 P3
López Vázquez, José Antonio TIT-UN TC Doutor
Souto López, José Ramón TIT-EU TC

Física aplicada

Nome Categoría Dedicación
Abad López, María José TIT-UN TC Doutor
Ares Pernas, Ana Isabel TIT-UN TC Doutor
Bouza Padín, Rebeca TIT-UN TC Doutor
Ramadan Farrag Abdel Hafez, Yousof PC-PD B60 Doutor

Historia da arte

Nome Categoría Dedicación
Martín Vaquero, Rosa Consolación TIT-UN TC Doutor
Villaverde Solar, María Dolores INT-SU TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
Antón Nacimiento, José Augusto INT-SU TC Doutor
Cardenal Carro, Jesús TIT-UN TC Doutor
Cobeño Arlegui, Fernando TIT-EU TC
Deibe Díaz, Álvaro TIT-UN TC Doutor
Díaz Díaz, Ana María INT-SU TC Doutor

Organización de empresas

Nome Categoría Dedicación
Domínguez Feijoo, Gerardo INT-SU TC
Guillén Solórzano, Eduardo PC-DR TC Doutor
Lamas Rodríguez, Adolfo ASOC-3 P6 Doutor
Martínez Carballo, Manuel PC-DR TC Doutor
Rey Ares, Lucía INT-SU TC Doutor
Ríos Prado, Rosa AXU-DR TC Doutor
Vez Vázquez, Juan Carlos INT-SU P3

Proxectos de enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Fernández Galdo, Pablo José ASOC-3 P5
Méndez Salgueiro, José Ramón TIT-UN TC Doutor
Regueiro Fernández, Ahitor INT-SU TC
Solozábal Basáñez, Juan TIT-EU TC

Química analítica

Nome Categoría Dedicación
Castro Romero, Jesús Manuel CAT-EU TC Doutor
González Rodríguez, María Victoria CAT-EU TC Doutor

Resumo de infraestruturas

A información amosada é subministrada polo Sistema de Xestión de Espazos da UDC.

Equipo de goberno

Director/a

  • Méndez Salgueiro, José Ramón

Subdirector/a

  • Pérez Rodríguez, José Antonio
  • Solozábal Basáñez, Juan

Secretario/a de Escuela

  • Deibe Díaz, Álvaro