Persoal do Servizo de Biblioteca Universitaria

Tel. +34 981 167 000

Xefatura do Servizo:

Pedro Incio Piñeiro (mañá)

pedro.incio@udc.es

Ext. 5660

Administración:

Aurora Palleiro Arijón (mañá)

a.palleiro@udc.es

Ext. 5668

Sección de Acceso ao Documento:

accesodoc.bib@udc.es

Xefa da Sección:

Mercedes Corrales Lorenzo (mañá)

mercedes.corrales@udc.es

Ext. 5677

Bibliotecarias:

Yolanda Calvo Díaz (mañá)

yolanda.calvo.diaz@udc.es

Ext. 5676

Juana José Seoane Antelo (mañá)

juana.seoane@udc.es

Ext. 5675

Auxiliares de biblioteca:

Pablo Santos Gulías (Mañá)

p.santos@udc.es

Ext. 5674

Irene Tapia Pena (tarde)

irene.tapia.pena@udc.es

Ext. 5674

Sección de Automatización e Proceso Técnico:

procesotecnico.bib@udc.es

Xefa da Sección:

Pilar Combarro Felpeto (mañá)

pilar.combarro@udc.es

Ext. 5673

Bibliotecarias:

María Jesús Carreira Miño (mañá)

m.carreira@udc.es

Ext. 5671

Victoria Souto Pampín (mañá)

victoria.souto@udc.es

Ext. 5672

Carmen Suárez Blanco (mañá)

carmen.suarezb@udc.es

Ext. 5666

Sara I. Fernández Rodríguez (tarde)

sara.fernandezr@udc.es

Ext. 5667

Sección de Información e Referencia:

informacion.bib@udc.es

Xefe da Sección:

Raquel Núñez Orjales (mañá)

raquel.nunez.orjales@udc.es

Ext. 5663

Bibliotecarias:

María Isabel Presedo Vázquez (mañá)

isabel.presedo@udc.es

Ext. 5639

Cristina Naveiras Villasuso (tarde)

cristina.naveiras@udc.es

Ext. 5665

Sección de Xestión das Coleccións:

adquisiciones.bib@udc.es

Bibliotecarias:

Inmaculada Mantecón Fernández (mañá)

inmaculada.mantecon@udc.es

Ext. 5689

Carmen Martín Gutiérrez (mañá)

carmen.martin@udc.es

Ext. 5669

María Cruz Pillado Quintáns (mañá)

m.pillado@udc.es

Ext. 5670