Escola Técnica Superior de Enxeñeiros de Camiños, Canais e Portos

Campus de Elviña
15071 A Coruña, A Coruña (03082)
España (ES)

Ciencias dos materiais e enxeñaría metalúrxica

Nome Categoría Dedicación
Fernández Garrido, Simón ASOC-3 P6 Doutor
Galán Díaz, Juan José PC-DR TC Doutor
García Fernández, María Carmen ASOC-3 P6
Martínez Díaz, Margarita ASOC-3 P6
Toledano Prados, María Mar TIT-UN TC Doutor

Dereito administrativo

Nome Categoría Dedicación
Sanz Larruga, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor

Economía aplicada

Nome Categoría Dedicación
Vasallo Rapela, Alejandro Manuel PC-DR TC Doutor

Enxeñaría cartográfica, xeodésica e fotogramétrica

Nome Categoría Dedicación
Álvarez García, Julia COL TC
Barbeito Amigo, Pablo Manuel ASOC-3 P3
González Del Río, Ángel ASOC-3 P5
Hernández Ibáñez, Luís Antonio TIT-UN TC Doutor
López Blanco, Antonio ASOC-3 P5
Martínez Gómez, Ramón ASOC-3 P5
Solas Alados, José Miguel ASOC-3 P5
Varela García, Francisco Alberto COL-D TC Doutor

Enxeñaría da construcción

Nome Categoría Dedicación
Carro López, Diego PC-DR TC Doutor
Eiras López, Javier PC-DR TC Doutor
González Fonteboa, María Belén TIT-UN TC Doutor
González Taboada, Iris INT-SU P6 Doutor
Herrador Barrios, Manuel Francisco PC-DR TC Doutor
Martínez Abella, Fernando CAT-UN TC Doutor
Martínez Lage, María Isabel PC-DR TC Doutor
Pérez Ordóñez, Juan Luís PC-DR TC Doutor
Rodríguez Álvaro, Roberto PC-PD B60
Rojo López, Gemma PC-PD B60
Seara Paz, Gumersinda AXU-DR TC Doutor

Enxeñaría do terreo

Nome Categoría Dedicación
Naves García-Rendueles, Acacia INT-SU P3 Doutor
Vázquez González, Ana María AXU-DR TC Doutor

Historia e institucións económicas

Nome Categoría Dedicación
Martínez López, Alberte CAT-UN TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
París López, José TIT-UN TC Doutor
Rodríguez-Vellando Fernández-Carvajal, Pablo TIT-UN TC Doutor

Mecánica dos medios continuos e teoría de estruturas

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Naveira, Antonio José PC-PD B60
Baldomir García, Aitor PC-DR TC Doutor
Díaz García, Jacobo Manuel TIT-UN TC Doutor
Fontán Pérez, Arturo Norberto PC-DR TC Doutor
Hernández Ibáñez, Santiago CAT-UN TC Doutor
Jurado Albarracín Martinón, José Ángel TIT-UN TC Doutor
Nieto Mouronte, Félix TIT-UN TC Doutor
Perezzán Pardo, Juan Carlos TIT-UN TC Doutor
Romera Rodríguez, Luís Esteban TIT-UN TC Doutor

Proxectos de enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Antón Casado, Arturo ASOC-3 P6
Fernández De Mesa Díaz Del Río, José Ramón INT-VA P6
González Meijide, José Antonio ASOC-3 P6
López Rúa, David ASOC-3 P6
Maciñeira Alonso, Enrique Guillermo ASOC-3 P3 Doutor
Mosqueira Martínez, Gonzalo ASOC-3 P6
Rodríguez Pardo, Juan Antonio ASOC-3 P4
Toba Blanco, Eduardo ASOC-3 P6
Valladares López, Leticia ASOC-3 P6

Tecnoloxías do medio ambiente

Nome Categoría Dedicación
Álvarez-Campana Gallo, José Manuel ASO-SU P6 Doutor
Cagiao Villar, Juan PC-DR TC Doutor
Jácome Burgos, Juan Alfredo TIT-UN TC Doutor
Suárez López, Juan Joaquín TIT-UN TC Doutor

Urbanística e ordenación do territorio

Nome Categoría Dedicación
Lefler Gullón, Carlos Joaquín ASOC-3 P3
Nárdiz Ortiz, Carlos TIT-UN TC Doutor
Suárez Doval, José Luís ASOC-3 P6

Zooloxía

Nome Categoría Dedicación
Servia García, María José PC-DR TC Doutor

Resumo de infraestruturas

A información amosada é subministrada polo Sistema de Xestión de Espazos da UDC.

Equipo de goberno

Director/a

  • Colominas Ezponda, Ignacio

Subdirector/a

  • Baldomir García, Aitor
  • París López, José

Secretario/a de Escuela

  • Carro López, Diego

Secretario/a da Dirección

  • Díaz Maques, José Antonio