Vicedecano/subdirector de centro

Escola Politécnica Superior

  • María Sonia Bouza Fernández
  • Vicente Díaz Casás
  • María Sonia Zaragoza Fernández

Escola Técnica Superior de Arquitectura

  • María Amparo Casares Gallego
  • Antonio Raya De Blas
  • José Antonio Vázquez Rodríguez
  • Evaristo Zas Gómez

Escola Técnica Superior de Enxeñeiros de Camiños, Canais e Portos

  • Aitor Baldomir García
  • José París López

Escola Técnica Superior de Náutica e Máquinas

  • Manuel Romero Gómez
  • Alsira Salgado Don

Escola Universitaria de Arquitectura Técnica

  • Álvaro José Iglesias Maceiras
  • Susana Robles Sánchez

Escola Universitaria de Deseño Industrial

  • José Antonio Pérez Rodríguez
  • Jon Solozábal Basáñez

Escola Universitaria de Enfermaría

Escola Universitaria de Relacións Laborais

  • Angélica Díaz De La Rosa
  • María Romaní De Gabriel

Escola Universitaria de Turismo

Escola Universitaria Politécnica

  • María Isabel Fernández Ibáñez
  • Óscar Fontenla Romero

Facultade de Ciencias

  • María Elisa Beceiro González
  • Federico Pomar Barbeito
  • María Esther Rodríguez Belmonte

Facultade de Ciencias da Comunicación

  • José Juan Videla Rodríguez

Facultade de Ciencias da Educación

  • María Bobadilla Pérez
  • Juan Carlos Brenlla Blanco
  • Alba Patricia Digón Regueiro
  • Nuria Rebollo Quintela
  • Roberto Suárez Brandariz

Facultade de Ciencias da Saúde

  • Nereida María Canosa Domínguez

Facultade de Ciencias do Deporte e a Educación Física

  • María del Castillo Obeso
  • Miguel Ángel González Valeiro
  • José Luís Tuimil López

Facultade de Ciencias do Traballo

  • Alfonso Gomis Rodríguez

Facultade de Dereito

  • Juan Cámara Ruíz
  • María del Carmen Garcimartín Montero
  • Marcos Antonio López Suárez

Facultade de Economía e Empresa

  • José Manuel Barreiro Viñán
  • Antonio García Lorenzo
  • Rosa María Mariz Pérez
  • Estefanía Mourelle Espasandín
  • Noelia Salido Andrés
  • José Antonio Seijas Macías

Facultade de Enfermaría e Podoloxía

  • Emma Rodríguez Maseda
  • Fátima Santalla Borreiros
  • María Sobrido Prieto

Facultade de Filoloxía

  • Félix Córdoba Rodríguez
  • Carlos Cayetano Vizcaíno Fernández
  • Elizabeth Anne Woodward Smith

Facultade de Fisioterapia

  • Francisco José Senín Camargo

Facultade de Humanidades e Documentación

  • María Rocío Ameneiros Rodríguez
  • Antonio García Allut

Facultade de Informática

  • Mariano Javier Cabrero Canosa
  • Patricia González Gómez
  • Daniel Ismael Iglesia Iglesias
  • Susana Ladra González
  • Mª de las Nieves Pedreira Souto

Facultade de Socioloxía

  • María José Andrade Suárez
  • José María Cardesín Díaz
  • Diego López De Lera