Profesorado

Enxeñaría cartográfica, xeodésica e fotogramétrica

Nome Categoría Dedicación
Álvarez García, Julia COL TC
Barbeito Amigo, Pablo Manuel ASOC-3 P3
Barneche Naya, Viviana AXU-DR TC Doutor
González Del Río, Ángel ASOC-3 P5
Hernández Ibáñez, Luís Antonio TIT-UN TC Doutor
López Blanco, Antonio ASOC-3 P5
Martínez Gómez, Ramón ASOC-3 P5
Mihura López, María Rocío COL TC
Seoane Nolasco, Antonio José INT-SU TC
Solas Alados, José Miguel ASOC-3 P5
Taibo Pena, Francisco Javier PC-DR TC Doutor
Varela García, Francisco Alberto COL-D TC Doutor

Enxeñaría da construcción

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Díaz, José Antonio ASOC-3 P6
Caño Gochi, Alfredo Del CAT-UN TC Doutor
Carro López, Diego PC-DR TC Doutor
Cartelle Barros, Juan José PC-PD B60
Castro Rascado, Alberto ASOC-3 P3
Cruz López, María Pilar de la TIT-UN TC Doutor
Eiras López, Javier PC-DR TC Doutor
García Vidaurrázaga, María Dolores ASOC-3 P6
González Fonteboa, María Belén TIT-UN TC Doutor
Herrador Barrios, Manuel Francisco PC-DR TC Doutor
Martínez Abella, Fernando CAT-UN TC Doutor
Martínez Lage, María Isabel PC-DR TC Doutor
Pérez Ordóñez, Juan Luís PC-DR TC Doutor
Rojo López, Gemma PC-PD B60
Seara Paz, Gumersinda AXU-DR TC Doutor
Vázquez Herrero, Cristina Mercedes TIT-UN TC Doutor

Enxeñaría do terreo

Nome Categoría Dedicación
Alcón Vidal, Vicente Álvaro ASOC-3 P3
Barrientos Rodríguez, Víctor PC-DR TC Doutor
Delgado Martín, Jorge José CAT-UN TC Doutor
Fernández Ruíz, Jesús ASOC-3 P3 Doutor
Juncosa Rivera, Ricardo Antonio TIT-UN TC Doutor
Longueira Suárez, Gisela ASOC-3 P3
Medina Rodríguez, Luís Esteban TIT-UN TC Doutor
Mijares Coto, María José ASOC-3 P3 Doutor
Montenegro Pérez, Luís TIT-UN TC Doutor
Naves García-Rendueles, Acacia INT-SU P3 Doutor
Padilla Benítez, Francisco TIT-UN TC Doutor
Samper Calvete, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor
Soriano Hoyuelos, María Gemma ASOC-3 P3
Vázquez González, Ana María INT-SU P6 Doutor

Enxeñaría e infraestructura dos transportes

Nome Categoría Dedicación
Martínez Bustelo, Carlos ASOC-3 P6
Novales Ordax, Margarita TIT-UN TC Doutor
Orro Arcay, Alfonso TIT-UN TC Doutor
Paz Salgado, Xacobe ASOC-3 P6
Pérez Pérez, Ignacio TIT-UN TC Doutor
Rodríguez Bugarín, Miguel Domingo CAT-UN TC Doutor
Rodríguez Pasandín, Ana María AXU-DR TC Doutor

Enxeñaría hidráulica

Nome Categoría Dedicación
Acinas García, Juan Román TIT-UN TC Doutor
Anta Álvarez, José PC-DR TC Doutor
Babío Arcay, Ricardo ASOC-3 P3
Bermúdez Pita, María PR-PX-XUA B80 Doutor
Cea Gómez, Luís TIT-UN TC Doutor
Hernáez Oubiña, David ASOC-3 P4
Naves García-Rendueles, Juan PC-PD B60
Pena Mosquera, Luís PC-DR TC Doutor
Peña González, Enrique TIT-UN TC Doutor
Puertas Agudo, Jerónimo CAT-UN TC Doutor
Rodríguez Legarreta, José Antonio ASOC-3 P3
Sánchez-Tembleque Díaz-Pache, Félix ASO-SU P3 Doutor
Sande González-Cela, José INT-SU P6

Proxectos de enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Antón Casado, Arturo ASOC-3 P6
Fernández Galdo, Pablo José ASOC-3 P5
Fernández De Mesa Díaz Del Río, José Ramón INT-VA P6
González Meijide, José Antonio ASOC-3 P6
López Rúa, David ASOC-3 P6
Maciñeira Alonso, Enrique Guillermo ASOC-3 P3 Doutor
Méndez Salgueiro, José Ramón TIT-UN TC Doutor
Mosqueira Martínez, Gonzalo ASOC-3 P6
Regueiro Fernández, Ahitor INT-SU TC
Rodríguez Pardo, Juan Antonio ASOC-3 P4
Solozábal Basáñez, Jon TIT-EU TC
Toba Blanco, Eduardo ASOC-3 P6
Valladares López, Leticia ASOC-3 P6

Tecnoloxía do medio ambiente

Nome Categoría Dedicación
Álvarez-Campana Gallo, José Manuel ASO-SU P6 Doutor
Cagiao Villar, Juan PC-DR TC Doutor
Jácome Burgos, Juan Alfredo TIT-UN TC Doutor
Suárez López, Joaquín TIT-UN TC Doutor