Profesorado

Ciencia da computación e intelixencia artificial

Nome Categoría Dedicación
Fernández Blanco, Enrique AXU-DR TC Doutor
Mato Abad, Virginia INT-SU TC Doutor
Pedreira Souto, Mª de las Nieves TIT-UN TC Doutor

Ciencias dos materiais e enxeñaría metalúrxica

Nome Categoría Dedicación
Gómez Filgueiras, Fernan TIT-EU TC

Comercialización e investigación de mercados

Nome Categoría Dedicación
Blázquez Lozano, Félix PC-DR TC Doutor
Membiela Pollán, Matías Enrique INT-SU TC Doutor

Composición arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Abelleira Doldán, Miguel Alberto PC-DR TC Doutor
Blanco Lorenzo, Enrique Manuel PC-DR TC Doutor
Caridad Graña, Juan Antonio INT-SU P6 Doutor
López Salas, Estefanía INT-SU P6 Doutor

Comunicación audiovisual e publicidade

Nome Categoría Dedicación
García Torre, Manuel INT-SU TC Doutor
León Sanjuán, María Victoria de ASOC-3 P6
López Garrido, Mercedes Marina ASOC-3 P3

Dereito mercantil

Nome Categoría Dedicación
Fernández-Montells Fernández, Julián TIT-EU TC

Enxeñaría mecánica

Nome Categoría Dedicación
Dopico Dopico, Daniel TIT-UN TC Doutor
González Castro, Manuel Jesús TIT-UN TC Doutor
López López, Manuel PC-DR TC Doutor
Michaud, Florian Guy Bernard PC-PD B60
Moreno Madariaga, Alicia PC-DR TC Doutor
Mouzo Murujosa, Francisco José PC-PD B60
Pérez Rodríguez, José Antonio PC-DR TC Doutor

Expresión gráfica arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Fraga López, Francisco Javier COL TC

Expresión gráfica na enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Iglesias Miño, Francisco Antón TIT-EU TC
López Leira, José Manuel ASOC-3 P3
Souto López, José Ramón TIT-EU TC

Física aplicada

Nome Categoría Dedicación
Abad López, María José TIT-UN TC Doutor
Ares Pernas, Ana Isabel TIT-UN TC Doutor
Bouza Padín, Rebeca PC-DR TC Doutor

Historia da arte

Nome Categoría Dedicación
Martín Vaquero, Rosa Consolación TIT-UN TC Doutor
Villaverde Solar, Dolores INT-SU TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
Antón Nacimiento, José Augusto INT-SU TC Doutor
Cardenal Carro, Jesús TIT-UN TC Doutor
Cobeño Arlegui, Fernando TIT-EU TC
Deibe Díaz, Álvaro TIT-UN TC Doutor
Díaz Díaz, Ana María INT-SU TC Doutor
Villar Ferrer, Juan ASOC-3 P5

Organización de empresas

Nome Categoría Dedicación
Domínguez Feijoo, Gerardo INT-SU TC
Guillén Solórzano, Eduardo PC-DR TC Doutor
Lamas Rodríguez, Adolfo ASOC-3 P6 Doutor
Martínez Carballo, Manuel PC-DR TC Doutor

Proxectos de enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Fernández Galdo, Pablo José ASOC-3 P5
Méndez Salgueiro, José Ramón TIT-UN TC Doutor
Regueiro Fernández, Ahitor INT-SU TC
Solozábal Basáñez, Jon TIT-EU TC

Química analítica

Nome Categoría Dedicación
Castro Romero, Jesús Manuel CAT-EU TC Doutor