Profesorado

Ciencia da computación e intelixencia artificial

Nome Categoría Dedicación
Becerra Permuy, José Antonio PC-DR TC Doutor
Bellas Bouza, Francisco Javier TIT-UN TC Doutor
Duro Fernández, Richard José CAT-UN TC Doutor
López Otero, Paula PR-PX-CTI B80 Doutor
Monroy Camafreita, Juan INT-SU TC Doutor
Paz López, Alejandro ASOC-3 P5 Doutor

Ciencias dos materiais e enxeñaría metalúrxica

Nome Categoría Dedicación
Artiaga Díaz, Ramón Pedro TIT-UN TC Doutor
Barbadillo Jove, Fernando ASOC-3 P6 Doutor
Camba Fabal, Carolina PC-DR P8 Doutor
García Díez, Ana Isabel PC-DR TC Doutor
Gómez Filgueiras, Fernan TIT-EU TC
López Beceiro, Jorge José PC-DR TC Doutor
Mier Buenhombre, José Luís TIT-UN TC Doutor

Construcións navais

Nome Categoría Dedicación
Álvarez García, Ana PC-DR TC Doutor
Bouza Fernández, Javier TIT-UN TC Doutor
Bouza Fernández, María Sonia TIT-EU DR TC Doutor
Carral Couce, Luís Manuel TIT-UN TC Doutor
Castro Santos, Laura INT-SU TC Doutor
Díaz Casás, Vicente PC-DR TC Doutor
Fariñas Alvariño, Pablo PC-DR TC Doutor
Fernández Feal, Mª Mercedes del Coro CAT-EU TC Doutor
Fernández Rodríguez, Ángel ASO-SU P5 Doutor
Fraguela Formoso, José Ángel TIT-UN TC Doutor
Junco Ocampo, Fernando TIT-UN TC Doutor
Lago Rodríguez, Fernando ASOC-3 P5
Martínez López, Alba AXU-DR TC Doutor
Méndez Díaz, Abel ASO-SU P5
Míguez González, Marcos AXU-DR TC Doutor
Pena Agras, José Daniel CAT-UN TC Doutor
Piñón Quiñonero, Manuel TIT-EU TC
Seijo Jordán, Indalecio ASOC-3 P4
Villa Caro, Raúl ASOC-3 P4 Doutor

Enxeñaría da construcción

Nome Categoría Dedicación
Caño Gochi, Alfredo Del CAT-UN TC Doutor
Cartelle Barros, Juan José PC-PD B60
Castro Rascado, Alberto ASOC-3 P3
Cruz López, María Pilar de la TIT-UN TC Doutor

Enxeñaría de sistemas e automática

Nome Categoría Dedicación
Calvo Rolle, José Luís PC-DR TC Doutor
González Filgueira, Gerardo PC-DR TC Doutor
Jove Pérez, Esteban INT-SU TC
Leira Rejas, Alberto José TIT-EU DR TC Doutor
Pérez Castelo, Francisco Javier TIT-EU DR TC Doutor
Prieto Guerreiro, Francisco TIT-EU TC
Quintián Pardo, Héctor INT-SU TC Doutor
Vega Vega, Rafael Alejandro TIT-EU TC

Enxeñaría eléctrica

Nome Categoría Dedicación
Gomollón García, Jesús Ángel TIT-UN TC Doutor
Graña López, Manuel Ángel TIT-UN TC Doutor
Menacho García, Carlos Miguel TIT-EU DR TC Doutor
Santomé Couto, Emilio TIT-EU DR TC Doutor
Vázquez Rodríguez, Santiago Julio TIT-UN TC Doutor

Enxeñaría mecánica

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Feal, José Carlos Juan PC-DR TC Doutor
Amado Paz, José Manuel PC-DR TC Doutor
Cuadrado Aranda, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor
Dopico Dopico, Daniel TIT-UN TC Doutor
Fernández Martínez, José ASOC-3 P6
González Castro, Manuel Jesús TIT-UN TC Doutor
Gutiérrez Fernández, Ruth María TIT-UN TC Doutor
López Díaz, Ana Jesús TIT-UN TC Doutor
López López, Manuel PC-DR P8 Doutor
Loureiro Montero, Alfonso TIT-UN TC Doutor
Luaces Fernández, Alberto AXU-DR TC Doutor
Lugrís Armesto, Urbano PC-DR TC Doutor
Mateo Orenes, María Paz PC-DR TC Doutor
Michaud, Florian Guy Bernard PC-PD B60
Moreno Madariaga, Alicia PC-DR TC Doutor
Mouzo Murujosa, Francisco José PC-PD B60
Naya Villaverde, Miguel Ángel TIT-UN TC Doutor
Nicolás Costa, Ginés TIT-UN TC Doutor
Ramil Rego, Alberto TIT-UN TC Doutor
Reinosa Prado, José Manuel PC-DR TC Doutor
Rodríguez González, Antonio Joaquín PC-PD B60
Saavedra Otero, Emilio PC-DR TC Doutor
Tobar Vidal, María José PC-DR TC Doutor
Vilela Freire, David PC-PD B60
Yáñez Casal, Armando José CAT-UN TC Doutor

Enxeñaría nuclear

Nome Categoría Dedicación
Zaragoza Fernández, María Sonia PC-DR TC Doutor

Enxeñaría química

Nome Categoría Dedicación
Filgueira Vizoso, Almudena PC-DR TC Doutor
Ligero Martínez-Risco, Pablo TIT-UN TC Doutor
Rodríguez Guerreiro, María Jesús PC-DR TC Doutor
Ruíz Bolaños, Isabel PC-DR TC Doutor
Vega Martín, Alberto De TIT-UN TC Doutor

Estatística e investigación operativa

Nome Categoría Dedicación
Francisco Fernández, Mario TIT-UN TC Doutor
Naya Fernández, Salvador TIT-UN TC Doutor
Tarrío Saavedra, Javier INT-SU TC Doutor

Física aplicada

Nome Categoría Dedicación
Bouza Padín, Rebeca PC-DR TC Doutor
Montero Rodríguez, María Belén PC-DR TC Doutor

Máquinas e motores térmicos

Nome Categoría Dedicación
Arce Ceinos, Alberto TIT-UN TC Doutor
Calvo Díaz, José Ramón TIT-EU TC
Fernández Feal, María Luísa TIT-UN TC Doutor
Lamas Galdo, María Isabel PC-DR TC Doutor
Lara Coira, Manuel PC-DR TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
Antón Nacimiento, José Augusto INT-SU TC Doutor
Benítez García, Marta INT-SU TC Doutor
Brozos Vázquez, Miguel TIT-UN TC Doutor
Calvo Garrido, María Del Carmen INT-SU P6 Doutor
Cardenal Carro, Jesús TIT-UN TC Doutor
Deibe Díaz, Álvaro TIT-UN TC Doutor
Díaz Díaz, Ana María INT-SU TC Doutor
García Rodríguez, José Antonio TIT-UN TC Doutor
Torres Miño, Araceli TIT-UN TC Doutor

Mecánica de fluídos

Nome Categoría Dedicación
Gosset, Anne Marie Elisabeth PC-DR TC Doutor
Lema Rodríguez, Marcos AXU-DR TC Doutor
López Peña, Fernando TIT-UN TC Doutor
Prieto García, Abraham PC-DR TC Doutor
Sánchez Simón, María Luisa TIT-UN TC Doutor

Organización de empresas

Nome Categoría Dedicación
Crespo Pereira, Diego AXU-DR TC Doutor
Domínguez Feijoo, Gerardo INT-SU TC
García del Valle, Alejandro CAT-UN TC Doutor
Lamas Rodríguez, Adolfo ASOC-3 P6 Doutor
Ríos Prado, Rosa INT-SU TC Doutor
Rodríguez González, David INT-SU TC Doutor

Química analítica

Nome Categoría Dedicación
Fernández Solís, José María TIT-UN TC Doutor
González Soto, Elena CAT-EU TC Doutor

Química inorgánica

Nome Categoría Dedicación
Castro García, Socorro TIT-UN TC Doutor
Señarís Rodríguez, María Antonia CAT-UN TC Doutor