Profesorado

Ciencia da computación e intelixencia artificial

Nome Categoría Dedicación
Rabuñal Dopico, Juan Ramón TIT-UN TC Doutor

Ciencias dos materiais e enxeñaría metalúrxica

Nome Categoría Dedicación
Fernández Garrido, Simón ASOC-3 P6 Doutor
Galán Díaz, Juan José PC-DR TC Doutor
García Fernández, María Carmen ASOC-3 P6
Martínez Díaz, Margarita ASOC-3 P6
Toledano Prados, María del Mar TIT-UN TC Doutor

Dereito administrativo

Nome Categoría Dedicación
Sanz Larruga, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor

Economía aplicada

Nome Categoría Dedicación
Vasallo Rapela, Alejandro Manuel PC-DR TC Doutor

Enxeñaría cartográfica, xeodésica e fotogramétrica

Nome Categoría Dedicación
Álvarez García, Julia COL TC
Barbeito Amigo, Pablo Manuel ASOC-3 P3
González Del Río, Ángel ASOC-3 P5
Hernández Ibáñez, Luís Antonio TIT-UN TC Doutor
López Blanco, Antonio ASOC-3 P5
Martínez Gómez, Ramón ASOC-3 P5
Solas Alados, José Miguel ASOC-3 P5
Varela García, Francisco Alberto COL-D TC Doutor

Enxeñaría da construcción

Nome Categoría Dedicación
Carro López, Diego PC-DR TC Doutor
Eiras López, Javier PC-DR TC Doutor
González Fonteboa, María Belén TIT-UN TC Doutor
Herrador Barrios, Manuel Francisco PC-DR TC Doutor
Martínez Abella, Fernando CAT-UN TC Doutor
Martínez Lage, María Isabel PC-DR TC Doutor
Pérez Ordóñez, Juan Luís PC-DR TC Doutor
Rojo López, Gemma PC-PD B60
Seara Paz, Gumersinda AXU-DR TC Doutor

Enxeñaría do terreo

Nome Categoría Dedicación
Alcón Vidal, Vicente Álvaro ASOC-3 P3
Barrientos Rodríguez, Víctor PC-DR TC Doutor
Delgado Martín, Jorge José CAT-UN TC Doutor
Fernández Ruíz, Jesús ASOC-3 P3 Doutor
Juncosa Rivera, Ricardo Antonio TIT-UN TC Doutor
Longueira Suárez, Gisela ASOC-3 P3
Medina Rodríguez, Luís Esteban TIT-UN TC Doutor
Mijares Coto, María José ASOC-3 P3 Doutor
Montenegro Pérez, Luís TIT-UN TC Doutor
Naves García-Rendueles, Acacia INT-SU P3 Doutor
Padilla Benítez, Francisco TIT-UN TC Doutor
Samper Calvete, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor
Soriano Hoyuelos, María Gemma ASOC-3 P3
Vázquez González, Ana María INT-SU P6 Doutor

Enxeñaría e infraestructura dos transportes

Nome Categoría Dedicación
Martínez Bustelo, Carlos ASOC-3 P6
Novales Ordax, Margarita TIT-UN TC Doutor
Orro Arcay, Alfonso TIT-UN TC Doutor
Paz Salgado, Xacobe ASOC-3 P6
Pérez Pérez, Ignacio TIT-UN TC Doutor
Rodríguez Bugarín, Miguel Domingo CAT-UN TC Doutor
Rodríguez Pasandín, Ana María AXU-DR TC Doutor

Enxeñaría hidráulica

Nome Categoría Dedicación
Acinas García, Juan Román TIT-UN TC Doutor
Anta Álvarez, José PC-DR TC Doutor
Babío Arcay, Ricardo ASOC-3 P3
Bermúdez Pita, María PR-PX-XUA B80 Doutor
Cea Gómez, Luís TIT-UN TC Doutor
Hernáez Oubiña, David ASOC-3 P4
Naves García-Rendueles, Juan PC-PD B60
Pena Mosquera, Luís PC-DR TC Doutor
Peña González, Enrique TIT-UN TC Doutor
Puertas Agudo, Jerónimo CAT-UN TC Doutor
Rodríguez Legarreta, José Antonio ASOC-3 P3
Sánchez-Tembleque Díaz-Pache, Félix ASO-SU P3 Doutor
Sande González-Cela, José INT-SU P6

Expresión gráfica na enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Santos Couceiro, Rafael COL TC
Urrutia De Lambarri, Jesús María PRO-MC TC

Historia e institucións económicas

Nome Categoría Dedicación
Martínez López, Alberte CAT-UN TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
Campo Cabana, Marco Antonio INT-SU TC Doutor
Colominas Ezponda, Ignacio CAT-UN TC Doutor
Couceiro Aguiar, Iván INT-SU P6
Domínguez Pérez, Xabier Eduardo PC-DR TC Doutor
Fe Marqués, Jaime Miguel PC-DR TC Doutor
Fuentes García, Luis PC-DR TC Doutor
López Jato, Raquel ASOC-3 P5
Navarrina Martínez, Fermín Luis CAT-UN TC Doutor
Nogueira Garea, Xesús Antón TIT-UN TC Doutor
París López, José TIT-UN TC Doutor
Ramírez Palacios, Luis AXU-DR TC Doutor
Rodríguez-Vellando Fernández-Carvajal, Pablo TIT-UN TC Doutor
Soage Quintáns, Manuel Andrés ASOC-3 P5
Taboada Vázquez, Raquel PC-DR TC Doutor
Villar Ferrer, Juan ASOC-3 P5

Mecánica dos medios continuos e teoría de estruturas

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Naveira, Antonio José PC-PD B60
Baldomir García, Aitor PC-DR TC Doutor
Díaz García, Jacobo Manuel TIT-UN TC Doutor
Fontán Pérez, Arturo Norberto PC-DR TC Doutor
Hernández Ibáñez, Santiago CAT-UN TC Doutor
Jurado Albarracín-Martinón, José Ángel TIT-UN TC Doutor
Nieto Mouronte, Félix TIT-UN TC Doutor
Perezzán Pardo, Juan Carlos TIT-UN TC Doutor
Romera Rodríguez, Luís Esteban TIT-UN TC Doutor

Proxectos de enxeñaría

Nome Categoría Dedicación
Antón Casado, Arturo ASOC-3 P6
Fernández De Mesa Díaz Del Río, José Ramón INT-VA P6
González Meijide, José Antonio ASOC-3 P6
López Rúa, David ASOC-3 P6
Maciñeira Alonso, Enrique Guillermo ASOC-3 P3 Doutor
Mosqueira Martínez, Gonzalo ASOC-3 P6
Rodríguez Pardo, Juan Antonio ASOC-3 P4
Toba Blanco, Eduardo ASOC-3 P6
Valladares López, Leticia ASOC-3 P6

Tecnoloxía do medio ambiente

Nome Categoría Dedicación
Álvarez-Campana Gallo, José Manuel ASO-SU P6 Doutor
Cagiao Villar, Juan PC-DR TC Doutor
Jácome Burgos, Juan Alfredo TIT-UN TC Doutor
Suárez López, Joaquín TIT-UN TC Doutor

Urbanística e ordenación do territorio

Nome Categoría Dedicación
Lefler Gullón, Carlos Joaquín ASOC-3 P3
Nárdiz Ortiz, Carlos TIT-UN TC Doutor
Suárez Doval, José Luís ASOC-3 P6

Zooloxía

Nome Categoría Dedicación
Servia García, María José PC-DR TC Doutor