Profesorado

Ciencia da computación e intelixencia artificial

Nome Categoría Dedicación
Carballal Mato, Adrián AXU-DR TC Doutor
Castro Martínez, Alfonso PC-DR TC Doutor
Castro Pena, María Luz INT-SU P3
Dafonte Vázquez, José Carlos TIT-UN TC Doutor
Gómez García, Ángel ASOC-3 P3 Doutor
Martínez Pérez, María INT-SU TC Doutor
Romero Cardalda, Juan Jesús PC-DR TC Doutor

Comercialización e investigación de mercados

Nome Categoría Dedicación
Rodríguez Fernández, María Magdalena INT-SU P8 Doutor

Comunicación audiovisual e publicidade

Nome Categoría Dedicación
Arrojo Baliña, María José ASOC-3 P6 Doutor
Costa Sánchez, Carmen PC-DR P8 Doutor
Díaz González, María Jesús PC-DR P8 Doutor
Formoso Barro, María Josefa INT-SU TC Doutor
García Torre, Manuel INT-SU TC Doutor
González Neira, Ana María PC-DR TC Doutor
León Sanjuán, María Victoria de ASOC-3 P6
López Garrido, Mercedes Marina ASOC-3 P3
Martínez Costa, Sandra PC-DR TC Doutor
Osorio Iglesias, Olga ASOC-3 P5 Doutor
Piñeiro Otero, María Teresa PC-DR P8 Doutor
Quintas Froufe, Natalia TIT-UN TC Doutor
Sanjuán Pérez, Antonio TIT-UN TC Doutor
Videla Rodríguez, José Juan PC-DR TC Doutor

Dereito administrativo

Nome Categoría Dedicación
Ron Romero, José INT-SU P6
Sanz Larruga, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor

Enxeñaría cartográfica, xeodésica e fotogramétrica

Nome Categoría Dedicación
Barneche Naya, Viviana AXU-DR TC Doutor
Hernández Ibáñez, Luís Antonio TIT-UN TC Doutor
Mihura López, María Rocío COL TC
Seoane Nolasco, Antonio José INT-SU TC
Taibo Pena, Francisco Javier PC-DR TC Doutor

Enxeñaría telemática

Nome Categoría Dedicación
López Mato, Javier ASOC-3 P6 Doutor

Filoloxía inglesa

Nome Categoría Dedicación
Dopico García, Alberto TIT-EU DR TC Doutor
Estévez Saá, José Manuel TIT-UN TC Doutor

Filoloxías galega e portuguesa

Nome Categoría Dedicación
Lourenzo Modia, Cilla AXU-DR TC Doutor
Lourido Hermida, Isaac INT-SU TC Doutor

Xornalismo

Nome Categoría Dedicación
Nozal Cantarero, Teresa PC-DR TC Doutor
Sánchez Sánchez, José Francisco TIT-UN P4 Doutor