Persoal do Servizo de Biblioteca Universitaria

Tel. +34 981 167 000

Xefatura do Servizo:

Ángeles Campos Rodríguez (mañá)

servicio.biblioteca@udc.es

Ext. 5660

Administración:

Aurora Palleiro Arijón (mañá)

a.palleiro@udc.es

Ext. 5668

Sección de Acceso ao Documento:

Xefa da Sección:

Mercedes Corrales Lorenzo (mañá)

mercedes.corrales@udc.es

Ext. 5677

Bibliotecarias:

Yolanda Calvo Díaz (mañá)

yolanda.calvo.diaz@udc.es

Ext. 5676

Juana José Seoane Antelo (mañá)

juana.seoane@udc.es

Ext. 5675

Auxiliares de biblioteca:

Carmen Suárez Blanco (mañá)

carmen.suarezb@udc.es

Ext. 5674

Irene Tapia Pena (tarde)

irene.tapia.pena@udc.es

Ext. 5676

Sección de Automatización e Proceso Técnico:

Xefa da Sección:

Pilar Combarro Felpeto (mañá)

pilar.combarro@udc.es

Ext. 5673

Bibliotecarios/as:

María Jesús Carreira Miño (mañá)

m.carreira@udc.es

Ext. 5671

Xaquín Lores Torres (mañá)

xaquin.lores@udc.es

Ext. 5672

Victoria Souto Pampín (mañá)

victoria.souto@udc.es

Ext. 5666

Sara I. Fernández Rodríguez (tarde)

sara.fernandezr@udc.es

Ext. 5667

Sección de Información e Referencia:

Xefe da Sección:

Pedro Incio Piñeiro (mañá)

pincio@udc.es

Ext. 5663

Bibliotecarios/as:

Regina Couto Lorenzo (mañá)

r.clorenzo@udc.es

Ext. 5639

Cristina Naveiras Villasuso (tarde)

 Ext. 5665

cristina.naveiras@udc.es

Sección de Xestión das Coleccións:

Bibliotecarias:

María Victoria Caruncho Ruiz (mañá)

victoria.caruncho@udc.es

Ext. 5689

Carmen Martín Gutiérrez (mañá)

carmen.martin@udc.es

Ext. 5669

María Cruz Pillado Quintáns (mañá)

m.pillado@udc.es

Ext. 5670